Paikallisyhdistykset

Etelä-Suomen Rauhan Sana
Fredrik Södö  I  Bisabacken 2 D 23, 02280 Esbo  I  fredrik.sodo(at)gmail.com  I  www.frebe.fi

Kokkolan Rauhan Sana
Niko Häivälä  I  niko.haivala(at)gmail.com  I  050 5651616
Varvin kesäkodin tiedustelut:  Riikka Peltola  I  0500 920200  I  johannakkoski(at)gmail.com

Ylivieskan Rauhan Sana
Markus Rasmus  I  Niemelänkyläntie 424, 84100 ylivieska  I  markus_rasmus(at)hotmail.com  I  044 3626524

Pahkalan Rauhan Sana
Pentti Pahkala  I  Pahkalantie 60, 68100 Himanka  I  pentti.pahkala(at)omanetti.fi

Himangan Rauhan Sana
Pekka Uunila  I  Pirttihaantie 12, 68100 Himanka  I  pekka.uunila(at)gmail.com

Kalajoen Rauhan Sana
Mikko Rahja  I  Uunimaantie 10, 85180 Kalajoki

Raution Rauhan Sana
Jouni Keskisipilä  I  Vanhatie 144, 85160 Rautio I  jouni.keskisipila(at)gmail.com

Oulun Rauhan Sana
Matti Rahja  I  Linnukantie 4, 90450 Kempele I  matti.rahja(at)tieto.com  I  www.oulunrauhansana.fi

Kiimingin Rauhan Sana
Risto Ainali  I  Metsärinne 38, 90900 Kiiminki  I  risto.ainali(at)gmail.com

Raahen Rauhan Sana
Reino Heikkilä I  Kuusikontie 7, 92150 Raahe  I  reinohei(at)gmail.com

Tornion Rauhan Sana
Jaakko Rytisalo  I  Keronranta 2 C, 95410 Kiviranta  I  jaakko.rytisalo(at)luukku.com

Ylitornion Rauhan Sana
Kalevi Rantatorikka  I  Torniontie 429, 95600 Ylitornio  I  k.rantatorikka(at)gmail.com

Pellon Rauhan Sana
Anja Korteniemi  I  Laskutie 1, 95700 Pello I anja.korteniemi(at)nic.fi

Rovaniemen Rauhan Sana
Markus Salmela  I  Markkinakatu 2 A 5, 96200 Rovaniemi  I  markus.salmela(at)gmail.com

Sieppijärven Rukoushuoneyhdistys
Lenna Niva  I  Kylätie 8 C, 95830 Vaattojärvi  I  lennaniva(at)hotmail.com

Muonion Rauhan Sana
Petri Sinikumpu  I  Pentinpolku 3, 99300 Muonio  I  0400 879877  I  psinikumpu(at)gmail.com

Enontekiön isojen seurojen yhdistys
Kirkkoherranvirasto  I  99400 Enontekiö

Enontekiön Lapin lähetystoimikunta
Raimo Välitalo  I  Muoniontie 120, 99450 Palojoensuu

Ylimuonion Rauhan Sana
Seppo Rantakokko  I  Autioniementie 25, 99310 Ylimuonio  I  seppo.rantakokko(at)gmail.com
Luettelo seurapuhetallenteista