Paikallisyhdistykset

Etelä-Suomen Rauhan Sana
Fredrik Södö  I  Bisabacken 2 D 23, 02280 Esbo  I  fredrik.sodo@gmail.com  I  www.frebe.fi

Kokkolan Rauhan Sana
Niko Häivälä  I  niko.haivala@gmail.com  I  050 5651616
Varvin kesäkodin tiedustelut:  Riikka Peltola  I  0500 920200  I  johannakkoski@gmail.com

Ylivieskan Rauhan Sana
Markus Rasmus  I  Niemelänkyläntie 424, 84100 ylivieska  I  markus_rasmus@hotmail.com  I  044 3626524

Pahkalan Rauhan Sana
Pentti Pahkala  I  Pahkalantie 60, 68100 Himanka  I  pentti.pahkala@omanetti.fi

Himangan Rauhan Sana
Pekka Uunila  I  Pirttihaantie 12, 68100 Himanka  I  pekka.uunila@gmail.com

Kalajoen Rauhan Sana
Mikko Rahja  I  Uunimaantie 10, 85180 Kalajoki I mrahja@jippii.fi

Raution Rauhan Sana
Kullervo Niemelä  I  Huhtakyläntie 21, 85160 Rautio I  kullervo.niemela@luukku.com

Oulun Rauhan Sana
Sauli Viitala  I  sjviitala@gmail.com  I  www.oulunrauhansana.fi

Kiimingin Rauhan Sana
Risto Ainali  I  Metsärinne 38, 90900 Kiiminki  I  risto.ainali@gmail.com

Raahen Rauhan Sana
Reino Heikkilä I  Kuusikontie 7, 92150 Raahe  I  reinohei@gmail.com

Tornion Rauhan Sana
Jaakko Rytisalo  I  Keronranta 2 C, 95410 Kiviranta  I  jaakko.rytisalo@gmail.com

Ylitornion Rauhan Sana
Kalevi Rantatorikka  I  Torniontie 429, 95600 Ylitornio  I  k.rantatorikka@gmail.com

Pellon Rauhan Sana
Raimo Havela  I  Kolarintie 27 k, 95700 Pello  I  rhavela@gmail.com  I  0400 315 174

Rovaniemen Rauhan Sana
Markus Salmela  I  Markkinakatu 2 A 5, 96200 Rovaniemi  I  markus.salmela@gmail.com

Sieppijärven Rukoushuoneyhdistys
Lenna Niva  I  Kylätie 8 C, 95830 Vaattojärvi  I  lennaniva@hotmail.com

Enontekiön isojen seurojen yhdistys
Kirkkoherranvirasto  I  99400 Enontekiö

Enontekiön Lapin lähetystoimikunta
Raimo Välitalo  I  Muoniontie 120, 99450 Palojoensuu

Muonion-Ylimuonion Rauhan Sana
Seppo Rantakokko  I  Autioniementie 25, 99310 Ylimuonio  I  seppo.rantakokko@gmail.com
Luettelo seurapuhetallenteista